Badoo – Poradnik Randkowy (2024)

[Łacznie: 1 Średnia: 4]

Badoo jest serwisem randkowym powstał w 2006 roku ma swoje biura w wielu miejscach na świecie np. Londyn, Moskwa i w Stanach Zjednoczonych. Na świecie działa w 190 krajach i jest dostępny w 47 różnych językach, co sprawia że jest najbardziej popularną stroną randkową w całym internecie. Posiada aplikację mobilną dostępną na Androida i system iOS. Serwis Badoo działa na modelu freemium(czyli jest bezpłatny), w którym podstawowe usługi mogą być używane bez opłat są też opcję płatne.

Badoo posiada kilka ciekawych funkcji, które umożliwiają użytkownikom poznanie nowych ludzi. Kiedy po raz pierwszy zarejestrują się osoby wybierają czy chcą poznać nowych ludzi na bieżąco, porozmawiać lub nawiązać nowe znajomości. Użytkownicy mogą rozmawiać, dopasowywać się do innych, wysyłać zdjęcia i filmy wideo, a także dzielić się swoimi zainteresowaniami i widzieć wspólnych przyjaciół.

Przeczytaj również: Randki o2 sprawdz opinie o tym portalu

Na co trzeba uważać na Badoo podczas rejestracji?

Zanim dokonasz pierwszej rejestracji na tym portalu musisz wiedzieć. Portal Badoo ma dziwną politykę podobną do portalu Twoo. To oznacza że jeśli zarejestrujesz się przez maila lub konto do Facebooka to kontakty z listy na mailu lub twoje znajomi na fejsie mogą otrzymać zaproszenia do badoo które zostaną wysłane automatycznie do wszystkich. Warto przeciwdziałać temu i użyć do rejestracji konto mailowe najlepiej dla bezpieczeństwa posiadać osobne konto mailowe tylko do rejestracji w takich portalach. W sieci można znaleźć informację o tym że badoo potrafiło zakładać profile osobą które nigdy się nie logowały na tym portalu co skutkowało nawet interwencją policji! Trzeba też uważać na ich aplikację Pulpit Badoo to aplikacja na system Windows pokazuję jak daleko są nasi znajomi może zbierać informację z naszego komputera. Warto też ograniczyć uprawnienia aplikacji na smartphone takie zabezpieczenia warto wdrożyć dla każdego portalu randkowego niezależnie jakie dane zbiera bo twoje bezpieczeństwo i prywatność powinno być zawsze na pierwszym miejscu.

Czy warto się zarejestrować na Badoo?

Tak jest to bardzo popularny portal randkowy. Z ugruntowaną pozycją na świecie więc posiada reputację nie jest to portal który pojawił się znikąd. Konta darmowe umożliwiają bardzo dużo i nie trzeba kupować kont płatnych lub kredytów czy innych subskrypcji by korzystać wygodnie z portalu. Badoo ma też ciekawy system weryfikacji dzięki czemu bezpieczeństwo na tym portalu jest bardzo wysokie co skutecznie eliminuję Fikcyjne profile(pamięta jednak że nie powoduję to że eliminuję je wszystkie!) używa do tego kilku metod jak weryfikacje przez selfie czy zdjęcie robione w konkretnej pozycji. Badoo posiada ponad 5000 moderatorów którzy dbają o to żeby weryfikować profile użytkowników na bieżąco co powinno usuwać część zagrożeń czyhających na osoby korzystające z tego portalu. Portal według raportu Cambridge University(dane z 2009r) został uznany za najbardziej bezpieczny portal randkowy.

Pamiętaj o tym że portal Badoo potrafi zakładać konta automatycznie wielu ludzi w Polsce mogą nie wiedzieć że mają konto na tym serwisie!

Przeczytaj również: Twoo portal randkowy opinie.

Zalety i Wady portalu Badoo

Jak każdy portal randkowy Badoo posiada Zalety i Wady pamiętaj żeby sprawdzić wszystko ponieważ od tego zależy twoje bezpieczeństwo. My pomożemy tobie podjąć decyzję i ułatwimy wybór czy warto się rejestrować czy nie.

Zalety

 • Duża popularność portalu nie tylko w Polsce ale i na świecie oznacza że można łatwo znaleźć znajomych czy ludzi szukających nowych związków.
 • Weryfikacja użytkowników 5000 moderatorów dba o to by w serwisie nie pojawiły się fikcyjne konta co liczymy jako plus.
 • Darmowe konto daję dużo funkcji i limit pisania do ludzi wynosi 10 mało czy dużo to zależy od Ciebie są portale z mniejszymi limitami.
 • Aplikacja mobilna i chat randkowy.

Przeczytałeś Zalety super pamiętaj sprawdź Wady serwisu!

Wady

 • Polityka prywatności i wysyłanie masowych zaproszeń do naszych znajomych czy tego chcemy czy nie.
 • Fikcyjne profile mimo weryfikacji i większych środków bezpieczeństwa wciąż można trafić na takie konta ale ryzyko jest stosunkowo mniejsze.
 • Portal jest co prawdy bezpłatny ale często przypomina nachalnie o tym że można płatnie ulepszyć swoje konto i kupować kredyty.
 • Podawanie i płacenie kartą skutkuje tym że płatności i odnowienie usług są pobierane automatycznie z konta. Dlatego warto używać kart perpaidowych(kart przepłaconych) do płacenia w takich serwisach.
 • Weryfikacja była jako zaleta ale też musimy umieścić jako wadę ponieważ nie wiemy czy te zdjęcia wysłane podczas weryfikowania konta są na pewno kasowane
 • Serwis jest zagraniczny więc w przypadku problemów będziemy musie się odwoływać do sądów zagranicznych.
 • Często w razie problemów ich support nie odpowiada nie wiemy czym jest to spowodowane trudnymi pytaniami na które nie chcąc odpowiadać czy brakiem ludzi w dziale pomocy badoo.
Przeczytaj również: Jak zostać graczem?

Opłaty na Badoo

W Badoo można zarejestrować darmowe konto i pisać do 10 osób dziennie co jak na konkurencję jest raczej dobrym wynikiem jeśli chodzi o konta bez płatnych ulepszeń. Podstawowe bezpłatne konto umożliwia też sprawdzenie kto przeglądał twój profil. Portal ma też funkcję płatne. Do takich funkcji należy zwiększenie wyświetleń profilu i pokazywanie jako pierwszy wynik w wyszukiwarce osób, która pozwala użytkownikom płacić, aby ich profil był bardziej widoczny na stronie przez ograniczony czas. Użytkownicy mogą również płacić za to, aby ich zdjęcie profilowe było szerzej widoczne w całej witrynie. Funkcja podbicia umożliwia użytkownikom widzieć więcej wyników wyszukiwania i pokazywanie się na 1 miejscu wyników, a także to, kto chce ich poznać i które z ich wiadomości zostały przeczytane. Oprócz tego można też kupować kredyty.

Cennik

Sprawdź cenny płatnych funkcji i kredytów:

LP.Badoo Premium Cena.Czas Ważności konta.Kredyty.Cena Kredytów.
121.99 zł1 tydzień.(7dni)100 kredytów.5.99 zł
273.99 zł1 miesiąc.550 kredytów.29.99 zł
3174.99 zł3 miesiące.1250 kredytów.59.99 zł
4414.99 złNa zawsze.

Automatyczne pobieranie pieniędzy przez serwis Badoo:

Możesz kupować funkcję płatne ale pamiętaj że podczas płacenia kartą lub paypalem pod przyciskiem masz informację o Z Twojej karty kredytowej co 3 miesiące będzie pobierana opłata w wysokości 174.99 zł o automatycznym pobieraniu pieniędzy z twojego konta jest małe i słabo widoczne serwis będzie pobierał pieniądze z naszego konta automatycznie brzmi tak:

Dokonując płatności, autoryzujesz Social Online Payments Ltd do pobrania z Twojej karty kredytowej kwoty w wysokości 174.99 zł co 3 miesiące. W każdej chwili możesz zmienić opcje automatycznego doładowania w ustawieniach płatności. Jeśli anulujesz Badoo Premium zostanie wyłączone pod koniec opłaconego okresu. Dokonując płatności akceptujesz, że zakup NIE PODLEGA ZWROTOWI. Opłata pojawi się na Twoim rachunku jako Social Online Payments Ltd. Będziesz mieć dostęp do Badoo Premium na czas opłaconego okresu. Usługa może być wykorzystana na wszystkich platformach Badoo bez względu na to, na której platformie Badoo została kupiona. Dokonując płatności, zgadasz się z zasadami ustanowionymi na mocy tego kontraktu oraz przyjmujesz do wiadomości, że prawo do anulowania traci swoją ważność w momencie otrzymania Badoo Premium.

Jak to wyłączyć? Wejdź w Ustawienia następnie kliknij w Ustawienia płatności i usuń kartę jako środek płatności.

A tutaj zdjęcie jak to wygląda w portalu:

Na co uważać na tym portalu!

Jak w każdym takim serwisie randkowym należy uważać na problemy z prywatnością i płatnościami które odnawiają się automatycznie. Portal Badoo potrafi używać sztuczek i wprowadzać w błąd użytkownika zadając mu pytania o rożne zgody marketingowe. Dla jasności to nie dotyczy tylko tego serwisu. Każdy portal tak działa w końcu muszą opłacić swój model biznesowy portal musi zarabiać ale warto o tym pisać i przypominać. Bo wystarczy chwila nie uwagi a możemy stracić nie tylko pieniądze!

Przeczytaj również: Buziak.pl opinie czy warto?

Czy można na badoo znaleźć kogoś?

Oczyścicie że tak jest chyba najbardziej wyszukiwaną frazą w Google w Polsce co oznacza że nad Wisła ma dużą popularność. A jak pisałem im więcej ludzi na takim portalu aktywnych rzecz jasna tym szansa na znalezienie dziewczyny lub chłopaka jest oczywiście większa. Wszystko zależy od nas dlatego jak zawsze przypominam dobrze wykonane zdjęcie profilowe i porządny opis nie zrobiony na odwal się to aż o 50% większe szanse na sukces!

Podsumowanie:Opinia o portalu randkowym Badoo

Moja opina jest subiektywna na podstawie znalezionych informacji które udało mi się odszukać w sieci o tej stronie tak byś Ty mógł podjął odpowiednią decyzję!

Ocena ogólna 7/10 dlaczego taka ocena, jak pisałem portal jest bezpieczny sam serwis funkcjonuje świetnie i spełnia swoje główne cele bardzo dobrze ale problemy z prywatnością no i sztuczki serwisu przy płatności sądzę że darmowe konto wystarczy nam do korzystania z ich serwisu. Opinie o Badoo będzie aktualizowana na bieżąco jeśli coś się zmienni na pewno dodam tu nowe informację. Posiadasz dodatkowe informację o tym portalu zapraszamy do sekcji komentarzy pod tym wpisem. Przedstaw nam swój punkt widzenia. Pamiętaj o ocenie artykułu to taki sygnał dla mnie że wspierasz moją prace za co Ci serdecznie dziękuję!

F.A.Q(Najczyściej zadawane pytania):

Oto niektóre z najczęstszych odpowiedzi na ogólne pytania, które otrzymujemy na temat Badoo:

Jak założyć konto by nie wysyłać spamu do znajomych?

Załóż nowe konto pocztowe i nowe konto na portalu społecznościowych jeśli masz Facebooka spróbuj w innej sieci społecznościowej np. Twitter lub LinkedIn.

Czy da się założyć konto na badoo bez facebooka?

Tak oczywiście nie trzeba dodawać konta FB do badoo można to zrobić tylko wtedy gdy chcemy znaleźć na badoo naszych znajomych z fejsa.

Czy pojawia się informacja kiedy założono konto?

Nie serwis nie pokazuję kiedy założyłeś tam konto.

Jak usunąć konto na badoo?

Wejdź w profil, kliknij w ustawieniach na usuń konto opcja ta znajduje się na samym dole dalej postępuj według poleceń serwisu.

Jak zdobyć za darmo Super możliwości od badoo?

Podczas usuwania konta badoo poprosi nas żebyśmy zaniechali ten proces oferując w zamian dostęp przez określony czas do płatnych funkcji jeśli nie chcemy płacić możesz skorzystać z tego patentu.

Jak płacić bez podawania konta czy numeru karty?

Można płacić przez sms ale tu też trzeba uważać na subskrypcję tygodniową. płać zwykłym przelewem.

Dlaczego konta nie których ludzi którzy polubili mój profil są mało czytelne?

Badoo stosuję taką sztuczkę żeby je zobaczyć musisz kupić funkcję płatne.

Co oznaczają numery pod zdjęciami 1-10?

To skala ocen od 1 do 10 jakie otrzyma użytkownik od osób go oceniających

Jak znaleźć czyjś profil na badoo?

Jest to trudne ale nie niemożliwe w wyszukiwarce Ludzie w okolicy należy podać wiek, płeć i miasto i szukać ludzi którzy zostaną wyszukani.

Jakie są limity wysyłania wiadomości?

10 wiadomości dziennie dla konta darmowego. Dzięki płatny funkcją ten limit wzrasta do 20.

Przypisy i źródła:

Źródła z których czerpałem podczas pisanie tej opinii dowiedz się więcej i sprawdź sam:

1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Badoo
2. https://en.wikipedia.org/wiki/Badoo
3. https://badoo.com/guidelines/ Zasady i porady Badoo.
4. https://badoo.com/help/?section=27 Centrum pomocy serwisu.
5. https://badoo.com/team/ Informację o badoo.
6. https://www.cosmopolitan.com/uk/love-sex/relationships/news/a44585/badoo-dating-app-prevents-catfishing-fake-profiles/ Jak badoo radzi sobie z weryfikacją profili.
7.Jak założyć konto na badoo:

Badoo – Poradnik Randkowy (10)

LEGION

Witaj na moje stronie powstała specjalnie by recenzować portale randkowe i pomagać w randkowaniu przez internet jako że w tym wymiarze jest mało takich stron lub ich wiarygodność kończy się na opisie kup „Poradnik samca alfa 101” na tej stronie nie znajdziesz takich rzeczy. Znajdziesz za to wszystkie najlepsze treści za darmo i bez żadnych ograniczeń. Kilka słów o mnie z portalami randkowymi mam już kilka lat doświadczenia. Nie będę kłamał i nie zawsze wychodzi czasem to moja wina czasem ludzie na portalu to nie to czego szukam. Z kobietami lubię się spotykać, rozmawiać robię to dla przyjemności tak by polepszać swoje zdolności nie jestem jakimś Kasanową ale radzę sobie i dlatego chce pomóc wam być również dobrym w te klocki.

Badoo – Poradnik Randkowy (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Edwin Metz

Last Updated:

Views: 5786

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Edwin Metz

Birthday: 1997-04-16

Address: 51593 Leanne Light, Kuphalmouth, DE 50012-5183

Phone: +639107620957

Job: Corporate Banking Technician

Hobby: Reading, scrapbook, role-playing games, Fishing, Fishing, Scuba diving, Beekeeping

Introduction: My name is Edwin Metz, I am a fair, energetic, helpful, brave, outstanding, nice, helpful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.